• Srdečně vítej!

  Ve svém klubu Mrs.Sporty Jablonec nad Nisou

   Zajisti si skvělou aktuální nabídku!

  A jde se na to!

Mrs.Sporty Jablonec nad Nisou

Vítejte v historicky prvním klubu Mrs.Sporty v České republice!

Klub Mrs.Sporty nabízí ideální kombinaci 30 minutového tréninku a konceptu výživy pro ženy každého věku. Cvičení v našem klubu poskytuje individuální péči osobní trenérky (video zde) a je velice efektivní i zábavné současně.  Náš kruhový trénink se skládá z 8 hydraulických strojů na posilování velkých svalových skupin a z 8 mezistanovišť, kterými jsou například stepy, joggingové podložky, flexibary, balanční podložky atd. Přijď k nám a zarezervuj si svůj zkušební trénink zdarma! Nech stranou obavy z posiloven! Klub Mrs.Sporty není běžné fitness studio, naše členky mají osobní péči trenérky a jsou pravidelně měřeny, aby jejich výsledky byly porovnatelné a motivační (video ke shlédnutí zde). Již na zkušebním tréninku vyzkoušíte všechny hydraulické stroje a zjistíte, že se nemáte čeho obávat. Přijďte nasát  přátelskou atmosféru v Mrs.Sporty a sport Vás bude bavit!

www.mrssporty.cz

Těšíme se na Tebe!
MÁŠ SVÁ PŘEDSEVZETÍ ? MRS.SPORTY TĚ DOVEDE KROK ZA KROKEM DO CÍLE !
Kontaktní údaje
Klub Mrs.Sporty Jablonec nad Nisou
Provozovatel: Jaroslav Chropůvka
U Kostela 35
466 04 Jablonec nad Nisou
Česká republika
725 329 898
Jaroslav Chropůvka
Otevírací doba
Pondělí
08:00 - 11:30 / 13:30 - 19:00
Úterý
08:00 - 11:30 / 13:30 - 19:00
Středa
08:00 - 11:30 / 13:30 - 19:00
Čtvrtek
08:00 - 11:30 / 13:30 - 19:00
Pátek
08:00 - 11:30 / 13:30 - 19:00
Sobota
08:00 - 12:00

Vytvořeno odborníky.

Institut prevence a následné péče IPN v Kolíně nad Rýnem potvrdil vysokou účinnost tréninku Mrs.Sporty.

Pro ženy.

Speciálně pro ženy:

Uvolněný trénink, který nemá konkurence

Ve Tvém blízkém okolí.

Kluby

s jedinečnou atmosférou

ve Tvém blízkém okolí

Za pouhých 30 minut.

Trénink 2-3 krát týdně je nejúčinnější

a plně slučitelný s každodenním programem.

 • Naše koncepce
  Jsi jedinečná. I Tvůj trénink je jedinečný.

  Vytvořen ženami pro ženy. Tvůj trénink je účinný, krátký a jednoduchý – a s osobní podporou. Tvoji trenéři podrobně znají Tvé potřeby a Tvůj trénink dokonale vyladí tak, abys dosáhla vytýčených cílů. Díky tomu zhubneš, získáš skvělou kondici a pomůžeš i svému zdraví. 

Individuální péče za podpory osobních trenérů a nejmodernějšího vybavení

Těžiště tréninků v klubu Mrs.Sporty tvoří individuální péče o členy, které na cestě za jejich cíli doprovázejí kvalifikovaní, osobní trenéři. Proto klademe maximální důraz na osvědčení kvalifikačních předpokladů našich trenérů, stejně jako na jejich průběžné další proškolování.

30 minut stačí na kompletní trénink Tvého těla

Trénink v klubu Mrs.Sporty 2–3 krát týdně vždy po 30 minutách je optimální cestou k dosažení Tvých individuálních cílů. Kratší doba tréninkových jednotek a flexibilita jejich termínů Ti umožní úspěšně trénink integrovat do Tvého každodenního programu.

Osvědčená výživová koncepce správného stravování vhodná pro každý den a bez jojo efektu

Výživová koncepce správného stravování bez jojo efektu! Tvůj trénink na přání rozšíříme o výživovou koncepci zdravého a vyváženého stravování, abys dokázala nejen zhubnout, ale také si kýženou hmotnost trvale udržet. Taková strava je nejen zdravá, ale i výtečně chutná!

Doporučení

89% našich členů by nás doporučilo svým známým!

Tento výsledek vyplynul z aktuální ankety provedené mezi našimi členy v r. 2014. 

Inovační leader

Inovativní tréninková technologie oceněná cenou FIBO INNOVATION AWARD 2014: PIXFORMANCE Smart Trainer.

Prokázaná účinnost

Ústav prevence a následné péče (IPN) sídlící v Kolíně nad Rýnem potvrdil vysokou účinnost tréninku v Mrs.Sporty.

Nejlepší franchisingový systém

Oceněný časopisem pro podnikatele impulse v r. 2012 a 2013 a rovněž sdružením Deutscher Franchise-Verband e.V. v r. 2014.

Zjisti více

Zavítejte do klubu Mrs.Sporty Jablonec!

Vítejte ve fitness klubu Mrs.Sporty Jablonec! U nás skloubíte jedinečnost posilování a kondičního tréninku. Během 30 minut posílíte celé tělo, stále pod dohledem osobní trenérky. Klub Mrs.Sporty poskytuje kompletní péči o klientky. Jedná se nejen o dohled nad cvičením, ale i poradenství v oblasti výživy.
Dále má členka nárok na osobní konzultaci s trenérkou, při které se zváží a změří. Dle výsledků potom trenérka může upravit tréninky tak, aby byly co nejefektivnější. Výsledky pravidelného cvičení v našem fitness klubu Jablonec na sobě vidí klientky Mrs.Sporty již po několika týdnech cvičení ... :-)
Přitom je posílení svalů i zábava: Každá žena si v klubu Mrs.Sporty Jablonec cvičí svým tempem a vždy po 40 vteřinách přechází na další stanoviště
a střídá hydraulický stroj. Osobní trenérka Mrs.Sporty dbá na to, aby všechny ženy cvičily správně, neublížily si špatnou technikou apod. Před začátkem tréninku dostane zájemkyně pár otázek, týkajících se sportovních či osobních cílů, které chce žena cvičením dosáhnout. Ve fitness klubu Mrs.Sporty může trénovat opravdu každá žena, bez rozdílu věku, kondice či zdravotního stavu. Většina z klientek cvičí pro radost z pohybu a vlastní dobrý pocit, mnoho zájemkyň chce zpevnit svaly, zlepšit kondici, zhubnout, či lépe zformovat postavu. Důležité je vybudovat svalovou hmotu, která následně nejvíce spaluje
tuky. Stroje v Mrs.Sporty jsou rehabilitační, tzn., že cvičením na nich se eliminují bolesti zad a páteře, posílením svalstva se ulehčí kloubům. Navíc se cvičením do těla vyplavují endorfiny, čili dochází často ke zlepšení psychiky a celkového zdravotního stavu. Cvičení u nás v klubu Mrs.Sporty probíhá v přátelské atmosféře, kdy klientka i trenérka tvoří jedinečný tým.

Kromě jiného se v klubu Mrs.Sporty Jablonec pořádají různé akce, tematické večery s různými hosty, klubové výlety do hor apod. Členky si často v klubu
po cvičení posedí u kávy a proberou své radosti i strasti. Přijď nasát jedinečnou atmosféru v klubu Mrs.Sporty a zarezervuj si svůj zkušební trénink zdarma!
Zavřít menu